hizmetlerimiz.webp

TUNELGROUP SOĞUTMA SİSTEMLERİ olarak,
Dizayn ve mühendislikte her daim ayrıcalıklıyız

Dünya çapında yüksek standartların dersini iyi çalışarak, onlarca tamamlanmış  projelerimiz, edindiğimiz bilgi ve deneyimle kompleks ve karmaşık projeler  ve Soğuk hava depoları için ülkemiz ve dünya genelinde mimarlık, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri için doğru bir adres olduğumuza inanıyoruz

TunelLogokaresarı.png

MÜHENDİSLİK

Mühendislik Planları
Mühendislik Hizmetleri

     Sistemin doğru çalışması için sistem ekipmanlarının doğru seçilmesi ile mümkün. Tunel Group müşterilerine soğutma cihazlarımızın doğru çalışması için kurulum aşamasında ihtiyaç duydukları mühendislik bilgisini sunmaktadır. Spesifik soğutma ihtiyaçlarında da Tunel Group tecrübesi ve mühendislik hizmeti ile müşterinin memnun kalacağı ürünlere dönüşmektedir. Tüm ürünler sürekli geliştirilerek daha verimli olması için sektör yenilikleri uluslararası alanda takip edilmektedir.

Endüstriyel Soğutma Sistemleri Panelleri, Kapıları, Soğutma Cihazları ve Buz Makineleri Üretimi Bizde Tek Bir Çatı Altında!

Ofiste Gece Mesaisi
Taahhüt Hizmetleri

Tunelgroup cihazlarının kurulumu ve sorunsuz çalışması için alanında uzmanlaşmış personellerimiz tüm sistemin sorunsuz çalışmasını garanti eder. 

İş Anlaşması
Elektrik Tamir İşleri
Servis Hizmetleri

Soğutma sistemlerinin yıllarca sorunsuz ve minimum işletme giderleri ile işlevlerini yerine getirebilmesi için tüm sistemler gibi soğutma sistemleri de periyodik bakım ve kontrolleri gerektirmektedir.

Appliance Repair